Pracovná ponuka

Royal Tantra Club Bratislava - Tantra Bratislava

MASÁŽ JONI

Ak hovoríme pojme masáž joni, tak spomíname ženské pohlavie, teda sa jedná o masáž ženského prirodzenia, oblasti malých a veľkých pyskov.  Masáž joni nemá za hlavný cieľ dosiahnuť vyvrcholenie. Cieľom tejto masáže je rozprúdiť a načerpať novú energiu. Vyvrcholenie, orgazmus je výsledkom absolútneho uvoľnenia.

Pri tejto masáži klientka zažije nové a nepoznané pocity. Pomôže vám odstrániť zo seba veľa blokov, ktoré si každý z nás zbiera počas sexuálneho života a to nám bráni v prirodzenom prežívaní sexuálnej energie. Hlavným benefitom je celková harmonizácia pohlavných energetických centier a regenerácia pohlavných orgánov.

Táto masáž je súčasťou „Tantrického rituálu pre ženy“ ako aj „Nuru masáže“ alebo ich variánt „Štvroručná masáž„, „Partnerská tantra masáž“ a „Double nuru masáž„.

Ako prebieha samostatná masáž joni?

Masáž si môžete objednať aj samostatne, kedy sa masérka venuje hlavne oblasti vášho pohlavia v dĺžke 45 minút. Táto masáž začína naladením sa masérky na frekvenciu dychu klientky a ukáže vám ako správne predýchať nahromadené vzrušenie. Masérka uvoľní telo klientky pomocou olejovej masáže, začne na strane chrbta a pokračuje z prednej strany masážou poprsia. Zvýšenú pozornosť venuje oblasti poprsia vrátane bradaviek, podbrušku, bedrových kĺbov a vnútorných stehien.

Masáž je veľmi jemná, nežná a dotyky masérky sú pomalé a plné sexuálnej energie. Tu platí pravidlo, že klientka si sama môže určiť do akej hĺbky pôžitku, teda masáže chce ísť, čo napomáha k postupnému otváraniu a liečeniu samého seba. Dosiahnutie orgazmu nie je nevyhnutné. Klientka môže túto masáž kedykoľvek ukončiť. Dôležité je pohodlie, cesta k pôžitku.

Po ukončení masáže je čas na relaxáciu. Masérka dáva klientke priestor pre uvoľnenie mysle a pre postupný návrat do reality.

Je naozaj jednoduché rezervovať si masáž

REZERVOVAŤ TERMÍN MASÁŽE