Pracovná ponuka

Royal Tantra Club Bratislava - Tantra Bratislava

MASÁŽ LINGAMU

Lingam je sanskrtský názov pre mužské pohlavie, teda sa jedná o masáž mužského prirodzenia.  Masáž lingamu nemá za cieľ dosiahnuť vyvrcholenie. Cieľom tejto masáže je rozprúdiť a načerpať novú energiu. Vyvrcholenie, ejakulácia je výsledkom absolútneho uvoľnenia.

Pri tejto masáži klient zažije nové a nepoznané pocity. Pomôže vám odstrániť zo seba veľa blokov, ktoré si každý z nás zbiera počas sexuálneho života a to nám bráni v prirodzenom preživaní sexuálnej energie. Hlavným benefitom je celková harmonizácia pohlavných energetických centier a regenerácia pohlavných orgánov.

Masáž lingam doporučujeme kombinovať inými programami, ako napríklad: Tantrický rituál pre mužov, Vzájomná tantra, Štvroručná masáž, NURU masáž, Aromatherapy masáž, Partnerská masáž.

Ako prebieha samostatná masáž lingam?

Masáž si môžete objednať aj samostatne, kedy sa masérka venuje hlavne oblasti vášho pohlavia v dĺžke 45 minút. Táto masáž začína naladením sa masérky na frekvenciu dychu klienta. Masérka uvoľní telo klienta pomocou olejovej masáže na strane chrbta, aj z prednej strany. Zvýšenú pozornosť venuje oblasti brucha, bedrových kĺbov a vnútorných stehien.

Masáž je veľmi jemná, nežná a dotyky masérky sú pomalé a plné sexuálnej energie. Tu platí pravidlo, že klient si sám môže určiť do akej hĺbky pôžitku, teda masáže chce ísť, čo napomáha k postupnému otváraniu a liečeniu samého seba. Dosiahnutie ejakulácie nie je nevyhnutné. Klient môže túto masáž kedykoľvek ukončiť. Dôležité je pohodlie klienta a cesta k pôžitku.

Po ukončení masáže je čas na relaxáciu. Masérka dáva klientovi priestor pre uvoľnenie mysle a pre postupný návrat do reality.

*Masáž lingam vykonáva masérka v sarongu. Počas masáže je klient iba prijímateľom masáže a nedotýka sa masérky.

Je naozaj jednoduché rezervovať si masáž

REZERVOVAŤ TERMÍN MASÁŽE