Pracovná ponuka

Royal Tantra Club Bratislava - Tantra Bratislava

REFLEXNÁ MASÁŽ CHODIDIEL

V našom štúdiu ponúkame tiež komplexnú reflexnú masáž chodidiel v dĺžke 45 minút. Táto ázijská terapia je stará viac ako 1000 rokov. Je veľmi účinná a príjemná,  využíva reflexy chodidla a napomáha proti stresu, únave, či depresii. Čínski lekári, ktorí túto metódu používali vedeli, že chodidlo je druhým mozgom. Tlakom palca na určitý bod odovzdávame signál a energiu príslušnému orgánu. Táto masáž patrí medzi najviac uvoľňujúce.
Pri masáži masérka používa najrôznejšie dotyky, tlaky, trenie a hladkanie, ktoré dokážu stimulovať či uvoľňovať svaly a docieliť príjemné zmeny.

Čo môžete očakávať od reflexnej masáže chodidiel?

Obnovenie toku životnej energie je hlavným cieľom reflexnej terapie. Masáž je vykonávaná ručne, bez dodatočných pomôcok, čo napomáha k prenosu energie masérky na klienta. Na začiatku masáže je príjemný teplý kúpeľ nôh v bylinnej soli, aby sa uvoľnilo zatuhnuté svalstvo na chodidlách. Následne masérka očistí chodidlá od nadbytočnej kože. Nadbytočná koža by mohla brániť dostatočnému prenosu tlaku na reflexný bod.

Po úvodnej príprave chodidiel môže masérka začať s reflexnou masážou. Postupne bude pritláčať bruško palca na jednotlivé body a vyvinie tlak pár sekúnd. Takto opakuje postup niekoľko krát buď na celom chodidle. Nasleduje záverečná uvoľňujúca masáž s použitím oleja zo zmesi bylín na uvoľnenie svalstva.

Po hodinovej masáži sa budú vaše nohy cítiť uvoľnenie a kroky budú ľahšie.

*Masérka vám rada poradí, ako si reflexnú masáž urobiť v pohodlí domova. Viac sa dozviete v našom blogu tu!

Je naozaj jednoduché rezervovať si masáž

REZERVOVAŤ TERMÍN MASÁŽE