Pracovná ponuka

Royal Tantra Club Bratislava - Tantra Bratislava

TANTRICKÝ RITUÁL PRE MUŽOV

Dotyk hrá v živote ľudí nenahraditeľnú úlohu. Zámerom tantrického rituálu je dotykmi uvoľniť a rozprúdiť energie v tele a spustiť nepoznané procesy. Tantrická masáž pracuje so sexuálnou energiou ako so základnou životnou esenciou, z ktorej sa rodí život. Dotknite sa svojich tiel, sŕdc a duší. Zažite dobrodružstvo zdieľania energií. Doprajte si maximálne vzrušenie na doteraz nepoznanej úrovni.

Pri tantrickej masáži ide v prvom rade o láskyplný vedomý dotyk, ktorého zámerom je priviesť prijímajúceho do stavu maximálneho uvoľnenia. Tento stav umožňuje veľmi účinne precítiť nabudené energie. Telo je vnímavejšie na zmyslové podnety – aj jemný dotyk dokáže spôsobiť doslova búrku v tele. Počas masáže sa môžu uvoľniť dlho zadržiavané energie alebo bloky na fyzickej i citovej úrovni. Proces tantrickej masáže je tak prospešný nielen pre telo ale aj pre dušu.

Ako prebieha tantrický rituál pre mužov?

Masáž začína úvodným rozhovorom s masérkou. Tu je priestor pre vyjadrenie svojich túžob a predstáv o masáži. Tento krátky rozhovor má za úlohu otvoriť sa pre tantrickú masáž. Na začiatku masérka navedie klienta k správnemu dýchaniu počas masáže, ktoré je nevyhnutné k plynulému toku nahromadenej energie po celom tele počas vzrušenia.

Na začiatok tantrického rituálu je pozdrav Namasté v stoji. Potom si klient ľahne na brucho čelom k podložke a masérka začne s masážou. K tantrickej masáži sa využíva niekoľko postupov. Každá masérka v tejto časti masáže využíva vlastný postup a nemusia byť postupy jednotlivých masérok rovnaké. Základom je rozprúdiť energetické vlny.

Fáza masáže počas rituálu má nasledovné kroky:

Nežné pohladenie cez sarong. EXIT masáž, ktorou sťahujeme napätie z tela. Zahrievanie a umývanie tela horúcimi uterákmi, následné sušenie a hladenie cez sarong. Rozmaznávanie tela pomocou tantrických rukavíc a pier pre zvýšenie citlivosti a dosiahnutie lepšieho vnímania dotykov. Predposledným krokom v tejto fáze rituálu je olejová masáž. Masérka vykonáva relaxačno-uvoľňujúcu olejovú masáž celého tela. Intenzita masáže je stredne silný tlak vyvíjaný za svalstvo. Očakávaným posledným krokom je dopracovať sa k vyvrcholeniu energie v podobe masáže lingamu. Masérka plynule prejde z olejovej masáže tela k intímnym partiám a masážnym olejom sa venuje lingamu. Cieľom tejto masáže je rozprúdiť a načerpať novú energiu. Vyvrcholenie, ejakulácia je výsledkom absolútneho uvoľnenia.

Na záver masáže je potrebná relaxácia. Masérka vás nechá pár minút vstrebať príjemný zážitok a oddýchnuť si po vyvrcholení v masážnej miestnosti. Vaša myseľ sa potrebuje pozvoľne presunúť do reality.

*Tantrický rituál pre mužov vykonáva masérka v sarongu. Počas masáže je klient iba prijímateľom masáže a nedotýka sa masérky.

Príplatkové masáže:

Masáž prostaty

príplatok k masážnemu programu je 50 € za 20 min. (o tento čas sa masáž predlžuje)

Masáž prostaty je erotická masáž, ktorou masérka stimuluje mužskú prostatu cez análny otvor. Klientov, ktorí túto masáž budú absolvovať prvý krát chceme uistiť, že sa netreba ničoho obávať. Masérka vykonáva masáž veľmi nežne a pristupuje ku každému klientovi individuálne. Vaše pohodlie je prvoradé.

Táto masáž je určená pre mužov, ktorí chcú rozšíriť svoje sexuálne skúsenosti a zároveň spraviť niečo pre svoje zdravie. Masáž prostaty je odporúčanou prevenciou pred najčastejším rakovinovým ochorením u mužov. Pomáha obnoviť erektilné funkcie a budovať lepšie ovládanie erekcie.

Viac o tom ako masáž prostaty prebieha nájdete TU.

Je naozaj jednoduché rezervovať si masáž

REZERVOVAŤ TERMÍN MASÁŽE