Pracovná ponuka

Royal Tantra Club Bratislava - Tantra Bratislava

VZÁJOMNÁ TANTRA MASÁŽ

Vzájomná tantra masáž alebo inak nazývaná „Objavenie ženského tela“. Pri tantra masáži pochopíte, že vzrušenie a rozkoš je možné vyvolať v každej časti tela a nielen v oblasti intimít. Vedomý dotyk otvára srdce, dušu, telo. Vzájomná tantra masáž vychádza z tantrického rituálu (na našom webe máme v ponuke tantrický rituál pre mužov, aj tantrický rituál pre ženy) a je doplnená o vzájomné dotyky klienta, ktorý má možnosť objavovať vzrušujúce body na ženskom tele.

Ako prebieha vzájomná tantra masáž?

Masáž začína úvodným rozhovorom s masérkou. Tu je príležitosť pre vyjadrenie vašich túžob a predstáv o masáži. Tento krátky rozhovor má za úlohu otvoriť sa pre tantrickú masáž. Na začiatku masérka navedie klienta k správnemu dýchaniu počas masáže, ktoré je nevyhnutné k plynulému toku nahromadenej energie po celom tele počas vzrušenia.

Na začiatku tantrického rituálu je pozdrav Namasté v stoji. Potom si klient ľahne na brucho čelom k podložke a masérka začne s masážou. K tantrickej masáži sa využíva niekoľko postupov. Každá masérka v tejto časti masáže využíva vlastný postup a postupy jednotlivých masérok nemusia byť vždy rovnaké. Základom je rozprúdiť energetické vlny.

Fáza masáže počas rituálu má nasledovné kroky:

Nežné pohladenie cez sarong. EXIT masáž, ktorou sťahujeme napätie z tela. Zahrievanie a umývanie tela horúcimi uterákmi, náslené sušenie a hladenie cez sarong. Rozmaznávanie tela pomocou tantrických rukavíc a pier pre zvýšenie citlivosti a dosiahnutie lepšieho vnímania dotykov. Predposledným krokom v tejto fáze rituálu je obľúbená olejová masáž. Masérka vykonáva relaxačno-uvoľňujúcu olejovú masáž celého tela. Intenzita masáže je stredne silný tlak vyvíjaný na svalstvo. Očakávaným posledným krokom je dopracovať sa k vyvrcholeniu energie v podobe masáže lingamu. Masérka plynule prejde z olejovej masáže tela k intímnym partiám a masážnym olejom sa venuje lingamu. Cieľom tejto masáže je rozprúdiť a načerpať novú energiu. Vyvrcholenie, ejakulácia je výsledkom absolútneho uvoľnenia.

Na záver masáže je potrebná relaxácia. Masérka vás nechá pár minút vstrebať príjemný zážitok a oddýchnuť si po vyvrcholení v masážnej miestnosti. Vaša myseľ sa potrebuje pozvoľne presunúť do reality.

*Vzájomnú tantrickú masáž vykonáva masérka pri pozdrave Namasté v sarongu. Počas masáže si masérka sarong odloží a je nahá. Pri vzájomnej masáži sa klient dotýka masérky, klient je prijímateľom aj poskytovateľom masáže.

Príplatkové masáže:

Masáž prostaty

príplatok k masážnemu programu je 50 € za 20 min. (o tento čas sa masáž predlžuje)

Masáž prostaty je erotická masáž, ktorou masérka stimuluje mužskú prostatu cez análny otvor. Klientov, ktorí túto masáž budú absolvovať prvýkrát chceme uistiť, že sa netreba ničoho obávať. Masérka vykonáva masáž veľmi nežne a pristupuje ku každému klientovi individuálne. Vaše pohodlie je prvoradé.

Táto masáž je určená pre mužov, ktorí chcú rozšíriť svoje sexuálne skúsenosti a zároveň spraviť niečo pre svoje zdravie. Masáž prostaty je odporúčanou prevenciou pred najčastejším rakovinovým ochorením u mužov. Pomáha obnoviť erektilné funkcie a budovať lepšie ovládanie erekcie.

Viac o tom ako masáž prostaty prebieha nájdete TU.

Je naozaj jednoduché rezervovať si masáž

REZERVOVAŤ TERMÍN MASÁŽE