Pracovná ponuka

Royal Tantra Club Bratislava - Tantra Bratislava

Wellness TANTRA

Kombinácia vzrušujúcej body to body olejovej masáže a relaxácie vo wellness svete s masérkou je jeden z najžiadanejších programov v našom štúdiu. Olejová masáž sama o sebe je veľmi príjemný zážitok. No skúste zavrieť oči a predstaviť si ako vám túto horúcu olejovú masáž robí krásna žena. A keby len to! Túto masáž vykonáva svojim vlastným telom. Olejom lesknúce sa krivky ženského tela, sa kĺžu po vašom chrbte, stehnách, ramenách… Cítite jej vôňu a jemnú pokožku. Olejová masáž BODY-to-BODY je nezabudnuteľný zážitok, ktorý si budete niesť z nášho štúdia.

Pri olejovej masáži v tantrickom štýle pochopíte, že vzrušenie a rozkoš je možné vyvolať v každej časti tela a nielen v oblasti intimít. Vedomý dotyk otvára srdce, dušu, telo. Olejová masáž BODY-to-BODY vychádza z tantrického rituálu (na našom webe máme v ponuke tantrický rituál pre mužov, aj tantrický rituál pre ženy) ktorý je doplnený o vzájomné dotyky a vzrušujúcu olejovú masáž vykonávanú nahým telom masérky.

Váš zážitok sme si dovolili obohatiť o relaxáciu vo Wellness &  SPA zóne. Pre maximálnu diskrétnosť máte tento priestor celý len pre seba a spoločnosť vám bude robiť krásna masérka. Pripravený je pre vás parný bylinný saunovací kúpeľ, fínska suchá sauna s vôňou kanadskej borovice, jacuzzi a relaxačná zóna.

Ako prebieha základná BODY-to-BODY olejová masáž?

Masáž začína úvodným rozhovorom s masérkou. Tu je priestor pre vyjadrenie svojich túžob a predstáv o masáži. Tento krátky rozhovor má za úlohu otvoriť sa pre tantrickú masáž. Na začiatku masérka navedie klienta k správnemu dýchaniu počas masáže, ktoré je nevyhnutné k plynulému toku nahromadenej energie po celom tele počas vzrušenia.

Na začiatok tantrického rituálu je pozdrav Namasté v stoji. Potom si klient ľahne na brucho čelom k podložke a masérka začne s masážou. K tantrickej masáži sa využíva niekoľko postupov. Každá masérka v tejto časti masáže využíva vlastný postup a nemusia byť postupy jednotlivých masérok rovnaké. Základom je rozprúdiť energetické vlny.

Fáza masáže počas rituálu má nasledovné kroky:

Nežné pohladenie cez sarong. EXIT masáž, ktorou sťahujeme napätie z tela. Zahrievanie a umývanie tela horúcimi uterákmi, následné sušenie a hladenie cez sarong. Rozmaznávanie tela pomocou tantrických rukavíc a pier pre zvýšenie citlivosti a dosiahnutie lepšieho vnímania dotykov. Predposledným krokom v tejto fáze rituálu je obľúbená olejová masáž.

Masérka vykonáva relaxačno-uvoľňujúcu olejovú masáž celého tela. Intenzita masáže je stredne silný tlak vyvíjaný za svalstvo. Teplý olej masérka nalieva na svoje telo, hlavne na oblasť pŕs a brucha a následne olej rozotiera za pomoci jej tela po tele klienta. V olejovej fáze masáže prúdi veľa energie medzi masérkou a klientom. Rozhorúčené telá sa celou plochou trú o seba a vzrušenie sa stupňuje. Klient má luxusný výhľad na olejom sa lesknúce krivky masérky.

Posledným krokom je dopracovať sa k vyvrcholeniu energie v podobe masáže lingamu. Masérka plynule prejde z olejovej masáže tela k intímnym partiám a masážnym olejom sa venuje lingamu. Cieľom tejto masáže je rozprúdiť a načerpať novú energiu. Vyvrcholenie, ejakulácia je výsledkom absolútneho uvoľnenia.

Na záver masáže je potrebná relaxácia. Masérka vás nechá pár minút vstrebať príjemný zážitok a oddýchnuť si po vyvrcholení v masážnej miestnosti. Vaša myseľ sa potrebuje pozvoľne presunúť do reality.

*Body to Body olejovú masáž vykonáva masérka pri pozdrave Namasté v sarongu. Počas masáže si masérka sarong odloží a je nahá. Počas masáže je klient iba prijímateľom masáže a nedotýka sa masérky. Vychutnáva si výhľad na krásne telo masérky.

Príplatkové masáže:

Masáž prostaty

príplatok k masážnemu programu je 50 € za 20 min. (o tento čas sa masáž predlžuje)

Masáž prostaty je erotická masáž, ktorou masérka stimuluje mužskú prostatu cez análny otvor. Klientov, ktorí túto masáž budú absolvovať prvý krát chceme uistiť, že sa netreba ničoho obávať. Masérka vykonáva masáž veľmi nežne a pristupuje ku každému klientovi individuálne. Vaše pohodlie je prvoradé.

Táto masáž je určená pre mužov, ktorí chcú rozšíriť svoje sexuálne skúsenosti a zároveň spraviť niečo pre svoje zdravie. Masáž prostaty je odporúčanou prevenciou pred najčastejším rakovinovým ochorením u mužov. Pomáha obnoviť erektilné funkcie a budovať lepšie ovládanie erekcie.

Viac o tom ako masáž prostaty prebieha nájdete TU.

Je naozaj jednoduché rezervovať si masáž

REZERVOVAŤ TERMÍN MASÁŽE