Pracovná ponuka

Royal Tantra Club Bratislava - Tantra Bratislava

FAQ

1. Čo znamená tantrická masáž?

Tantrická masáž je spojenie duchovného  a fyzického rozmeru, ktorý vyvoláva mocnú sexuálnu energiu. Pomáha otvoriť nové obzory v oblasti vnímania vlastnej sexuality a uspokojenia. Tantrická masáž má aj ozdravný rozmer. Pravidelné masáže lingamu napomáhajú odstráneniu problémov s erektílnou dysfunkciou, ktorá trápi čoraz viac mužov. Tiež masáž prostaty je účinnou preveciou pred rakovinovým ochorením prostaty. Tantrickú masáž vykonávajú profesionálne zaškolené masérky.

2. Akým spôsobom sa môžem objednať?

Objednanie na masáž je možné na tel. čísle: +421 949 846 748, alebo cez email info@royaltantra.sk.

3. Môžem si vybrať konkrétnu masérku?

Áno. Môžete si vybrať na našom webe konkrétnu masérku v ponuke personálu. Avšak objednanie sa ku konkrétnej masérke je potrebné 1 hodinu vopred. Masérky majú v profile uvedený rozpis služieb, kedy sa nachádzajú v salóne. Objednanie sa mimo rozpisu služieb vyžaduje rezerváciu 24 hodín vopred. Objednať sa môžete tiež prostredníctvom objednávacieho formulára na našom webe.

4. Môžem sa masérky dotýkať?

Pri tantrickýh masážach sa masérka dotýka vášho tela. Klient je prijímateľom masáže. Dotýkať sa masérky je povolené len pri vzájomnej masáži. Viac o vzájomnej masáži sa dozviete tu.

5. Je možné mať s masérkou sex?

Tantrické masérky neposkytujú sexuálne služby. V prípade, že i po opätovnom upozornení nebude klient toto pravidlo rešpektovať, masáž bude ukončená bez nároku na vrátenie peňažného daru za masáž.

6. Akými časťami tela ma bude masérka masírovať?

Masáže sa vykonávajú nežným dotykom rúk masérky. Pri NURU masáži (body-to-body) sa jedná dotyky celým telom, vrátane poprsia. Viac o NURU masáži sa dozviete tu.

7. Môžem počas masáže dosiahnuť orgazmus?

Áno. Cieľom masáže je prebudenie a uvoľnenie sexuálnej energie prirodzenou cestou. Mnohí klienti dosahujú pri masáži orgazmus. Pravidelnými masážami sa sexuálna energia stupňuje a klient sa učí s touto energiou narábať. Ejakulácia je prirodzeným uvoľnením tejto energie.

8. Je možné zaplatiť platobnou kartou?

Áno. V našom štúdiu je možné platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Akceptujeme všetky kreditné aj debetné karty. Na vašom bankovom výpise sa zobrazia údaje o našej spoločnosti v diskrétnej podobe, ako služby wellness centra. Spolu s dokladom o zaplatení platobnou kartou dostanete aj riadny daňový doklad z registračnej pokladne.

9. Ponúkate možnosť zakúpiť masáž vo forme darčekového šeku?

Darčekové šeky pre priateľov a blízkych predávame priamo v salóne, prípadne je možné si ich objednať prostredníctvom emailu na adrese info@royaltantra.sk. Darujte zážitok, na ktorý sa len tak nezabúda.

10. Koho môžem kontaktovať, ak mám ďalšie otázky?

Radi vám odpovieme na všetky otázky. Neváhajte nás kontaktovať emailom alebo telefonicky. Otázky môžete smerovať na zodpovednú vedúcu “Lily” (kontakt)

logo otazky

It's really easy to book a massage

Book a massage