Pracovná ponuka

Royal Tantra Club Bratislava - Tantra Bratislava

DOUBLE NURU MASÁŽ

Dvojitá NURU masáž je typom extrémne zmyselnej erotickej masáže, po anglicky nazývanej aj „body-to-body“ alebo „body-slide“ masáž. Vykonáva sa za pomoci NURU gélu, pričom telá masérky a vaše sa vzájomne kĺžu po sebe. V tomto prípade sa kĺžu telá dvoch masériek po vašom tele. Táto masáž prináša najvyššiu úroveň vzrušenia kombinovaná spolu s lingam a joni masážou.

Ako prebieha DOUBLE NURU masáž?

Masáž začína úvodným rozhovorom s masérkou. Tu je priestor pre vyjadrenie svojich túžob a predstáv o masáži. Tento krátky rozhovor má za úlohu otvoriť sa pre tantrickú masáž. Na začiatku masérka navedie klienta k správnemu dýchaniu počas masáže, ktoré je nevyhnutné k plynulému toku nahromadenej energie po celom tele počas vzrušenia.

Začíname tantrickým rituálom a pozdravom namasté v stoji. Potom si klient ľahne na podložku na čelom k zemi a masérka začne s masážou. K tejto  masáži sa využíva niekoľko postupov. Každá masérka v tejto časti masáže využíva vlastný postup a nemusia byť postupy jednotlivých masérok rovnaké. Základom je rozprúdiť energetické vlny, uvoľniť telo masážou a dopracovať sa k vyvrcholeniu energie v podobe masáže joni a masáže lingamu.

NURU masáž sa odlišuje od klasickej tantrickej masáže tým, že je vykonávaná nahým telom masérky. Pri masáži sa používa špeciálny NURU-gel, ktorý má špecifickú konzistenciu, vďaka ktorej masérka môže kĺzať svojim telom po tele klienta. Táto masáž je veľmi vzrušujúca a masérka ju vykonáva bez sárongu.

Na záver masáže je potrebná relaxácia. Masérka vás nechá pár minút vstrebať príjemný zážitok a oddýchnuť si po vyvrcholení v masérskej miestnosti. Vaša myseľ sa potrebuje pozvoľne presunúť do reality.

Je naozaj jednoduché rezervovať si masáž

REZERVOVAŤ TERMÍN MASÁŽE