Pracovná ponuka

Royal Tantra Club Bratislava - Tantra Bratislava

NURU MASÁŽ

Nuru masáž je druh mimoriadne zmyselnej erotickej masáže v angličtine označovaný ako „body slide“ masáž. Je vykonávaná pomocou nuru gélu a dochádza pri nej k vzájomnému treniu tiel. Masérka sa bude kĺzať po vašom tele vo vzrušujúcom rytme a budete cítiť jen krivky na celom tele.

V našom štúdiu ponúkame ako jediný v Bratislave skutočnú NURU masáž na najvyššej úrovni. Masážna miestnosť je vybavená nuru podložkou a pri masáži sa používa NURU gél v najvyššej BIO kvalite. Zaručujeme 100% spokojnosť.

Ako prebieha NURU masáž?

Masáž začína úvodným rozhovorom s masérkou. Tu je priestor pre vyjadrenie svojich túžob a predstáv o masáži. Tento krátky rozhovor má za úlohu otvoriť sa pre tantrickú masáž. Na začiatku masérka navedie klienta k správnemu dýchaniu počas masáže, ktoré je nevyhnutné k plynulému toku nahromadenej energie po celom tele počas vzrušenia.

Začíname tantrickým rituálom a pozdravom namasté v stoji. Potom si klient ľahne na podložku na čelom k zemi a masérka začne s masážou. K tejto  masáži sa využíva niekoľko postupov. Každá masérka v tejto časti masáže využíva vlastný postup a nemusia byť postupy jednotlivých masérok rovnaké.

NURU masáž sa odlišuje od klasickej tantrickej masáže tým, že je vykonávaná nahým telom masérky. Pri masáži sa používa špeciálny NURU-gél, ktorý má špecifickú konzistenciu, vďaka ktorej masérka môže kĺzať svojim telom po tele klienta. Táto masáž je veľmi vzrušujúca a masérka ju vykonáva bez sárongu.

Na záver masáže je potrebná relaxácia. Masérka vás nechá pár minút vstrebať príjemný zážitok a oddýchnuť si po vzrušujúcej masáži v masážnej miestnosti. Vaša myseľ sa potrebuje pozvoľne presunúť do reality.

*NURU masáž vykonáva masérka úplne nahá. Počas masáže je klient iba prijímateľom masáže a nedotýka sa masérky. Táto masáž neobsahuje masáž lingamu. Samozrejme túto masáž si môžete doobjednať.

Príplatkové masáže:

Double NURU

príplatok k masážnemu programu 140 € (masáž trvá 90 min.)

V ponuke je možnosť znásobiť vzrušenie a vychutnať si masáž od dvoch masérok. Double NURU masáž je masáž o energii prúdiacej medzi tromi telami, vami a dvoma krásnym ženami. Tento luxusný zážitok si môžete rezervovať u nás 24h. vopred.

Masáž prostaty

príplatok k masážnemu programu je 50 € za 20 min. (o tento čas sa masáž predlžuje)

Masáž prostaty je erotická masáž, ktorou masérka stimuluje mužskú prostatu cez análny otvor. Klientov, ktorí túto masáž budú absolvovať prvý krát chceme uistiť, že sa netreba ničoho obávať. Masérka vykonáva masáž veľmi nežne a pristupuje ku každému klientovi individuálne. Vaše pohodlie je prvoradé.

Táto masáž je určená pre mužov, ktorí chcú rozšíriť svoje sexuálne skúsenosti a zároveň spraviť niečo pre svoje zdravie. Masáž prostaty je odporúčanou prevenciou pred najčastejším rakovinovým ochorením u mužov. Pomáha obnoviť erektilné funkcie a budovať lepšie ovládanie erekcie.

Viac o tom ako masáž prostaty prebieha nájdete TU.

Masáž lingam

príplatok k masážnemu programu je 50 € za 20 min. (o tento čas sa masáž predlžuje)

Lingam je sanskritský názov pre mužské pohlavie, teda sa jedná o masáž mužského prirodzenia.  Masáž lingamu nemá za cieľ dosiahnuť vyvrcholenie. Cieľom tejto masáže je rozprúdiť a načerpať novú energiu. Vyvrcholenie, ejakulácia je výsledkom absolútneho uvoľnenia.

Pri tejto masáži klient zažije nové a nepoznané pocity. Pomôže vám odstrániť zo seba veľa blokov, ktoré si každý z nás zbiera počas sexuálneho života a to nám bráni v prirodzenom prežívaní sexuálnej energie. Hlavným benefitom je celková harmonizácia pohlavných energetických centier a regenerácia pohlavných orgánov, trénovanie výdrže.

Viac o tom ako masáž lingamu  prebieha nájdete TU.

Masáž joni

príplatok k masážnemu programu je 50 € za 20 min. (o tento čas sa masáž predlžuje)

Ak hovoríme pojme masáž joni, tak spomíname ženské pohlavie, teda sa jedná o masáž ženského prirodzenia, oblasti malých a veľkých pyskov.  Masáž joni nemá za hlavný cieľ dosiahnuť vyvrcholenie. Cieľom tejto masáže je rozprúdiť a načerpať novú energiu. Vyvrcholenie, orgazmus je výsledkom absolútneho uvoľnenia.

Pri tejto masáži klientka zažije nové a nepoznané pocity. Pomôže vám odstrániť zo seba veľa blokov, ktoré si každý z nás zbiera počas sexuálneho života a to nám bráni v prirodzenom prežívaní sexuálnej energie. Hlavným benefitom je celková harmonizácia pohlavných energetických centier a regenerácia pohlavných orgánov.

Viac o tom ako masáž joni prebieha nájdete TU.

Je naozaj jednoduché rezervovať si masáž

REZERVOVAŤ TERMÍN MASÁŽE