Pracovná ponuka

Royal Tantra Club Bratislava - Tantra Bratislava

TANTRICKÝ RITUÁL PRE ŽENY

Zámerom tantrického rituálu pre ženy je pomocou vedomého a nežného dotyku prebudiť prúdenie energií vo fyzickom a energetickom tele.Maximálne uvoľnenie pri masáži Vám umožní ponoriť sa do vlastného vnútra a precítiť hlboko svoju intimitu. Ide o veľmi liečivý a hlboký proces práce s telom, emóciami a energiou. Mnohé ženy vyhľadávajú tantrické masáže pre ich priaznivé účinky na odbúranie blokov v intímnej oblasti.

Mnohé ženy si túto masáž tak obľúbia, že následne začnú aplikovať prvky tantry do intímneho partnerského života. Ponúkame aj program pre páry, Partnerskú tantrickú masáž.

Ako prebieha tantrická masáž pre ženy?

Masáž začína úvodným rozhovorom s masérkou. Tu je priestor pre vyjadrenie svojich túžob a predstáv o masáži. Tento krátky rozhovor má za úlohu otvoriť sa pre tantrickú masáž. Na začiatku masérka navedie klientku k správnemu dýchaniu počas masáže, ktoré je nevyhnutné k plynulému toku nahromadenej energie po celom tele počas vzrušenia.

Začíname tantrickým rituálom a pozdravom namasté v stoji. Potom si klientka ľahne na podložku čelom k zemi a masérka začne s masážou. K tantrickej masáži sa využíva niekoľko postupov. Každá masérka v tejto časti masáže využíva vlastný postup a nemusia byť postupy jednotlivých masérok rovnaké. Základom je rozprúdiť energetické vlny, uvoľniť olejovou masážou a dopracovať sa k vyvrcholeniu energie v podobe masáže joni.

Na záver masáže je potrebná relaxácia. Masérka vás nechá pár minút vstrebať príjemný zážitok a oddýchnuť si po vyvrcholení v masérskej miestnosti. Vaša myseľ sa potrebuje pozvoľne presunúť do reality.

Je naozaj jednoduché rezervovať si masáž

REZERVOVAŤ TERMÍN MASÁŽE