Pracovná ponuka

Royal Tantra Club Bratislava - Tantra Bratislava

TANTRA MASSAGE FOR COUPLES

Tantrickú masáž môžete prežiť aj so svojím milovaným partnerom. Nezáleží na veku partnerov a ani na tom ako dlho ste spolu. Partnerská tantra masáž prepája pôžitok dvoch ľudí v akomkoľvek štádiu vzťahu.

Párová tantra masáž je zmyselným, intímnym zážitkom.  Podporuje dôveru medzi partnermi a prináša inšpiráciu do milostného života. Tantra otvára partnerov v komunikácii o intímnych témach a potrebách. Je to nezabudnuteľný, hlboký a približujúci zážitok, vhodný pre všetky dvojice, ktoré chcú umocniť svoju sexuálnu energiu a objavovať jeden druhého.

Masáž môžete absolvovať v jednej masérskej miestnosti, alebo ju prežiť oddelene a stretnúť sa až v záverečnej relaxácii či kúpeli. Môže byť vykonávaná dvoma masérkami (ženami) či masérom a masérkou. Túto požiadavku si treba dohodnúť pri telefonickej alebo emailovej objednávke.

Partnerská tantra masáž vychádza z klasickej tantra masáži pre jednotlivcov, v našom štúdiu ju nájdete pod masážnym programom “Tantrický rituál pre mužov” alebo “Tantrický rituál pre ženy”. Partnerský rituál ponúkame klientom za zvýhodnenú cenu.

Ako prebieha partnerská tantra masáž?

Masáž začína úvodným rozhovorom partnerov s masérkami. Tu je priestor pre vyjadrenie svojich túžob a predstáv o masáži. Tento krátky rozhovor má za úlohu otvoriť všetky strany pre tantrickú masáž. Na začiatku masérka navedie partnerov k správnemu dýchaniu počas masáže, ktoré je nevyhnutné k plynulému toku nahromadenej energie po celom tele počas vzrušenia.

Začíname tantrickým rituálom a pozdravom namasté v stoji. Potom si klient ľahne na podložku na čelom k zemi a masérka začne s masážou. K tantrickej masáži sa využíva niekoľko postupov. Každá masérka v tejto časti masáže využíva vlastný postup a nemusia byť postupy jednotlivých masérok rovnaké. Základom je rozprúdiť energetické vlny, uvoľniť olejovou masážou a dopracovať sa k vyvrcholeniu energie v podobe masáže joni a masáže lingamu.

Na záver masáže je potrebná relaxácia. Masérka vás nechá pár minút vstrebať príjemný zážitok a oddýchnuť si po vyvrcholení v masérskej miestnosti. Vaša myseľ sa potrebuje pozvoľne presunúť do reality.

 

It's really easy to book a massage

Book a massage