Pracovná ponuka

Royal Tantra Club Bratislava - Tantra Bratislava

AROMATHERAPY MASÁŽ

Táto masáž priaznivo pôsobí na psychiku a telesné funkcie, vyvoláva rovnováhu a samoozdravujúce procesy v tele. Aromaterapia je exkluzívna terapia overená v praxi a je jednou z najstarších masážnych techník na svete.
Masérka zahalená v priehľadnom sárongu vás rozmaznáva jemnými dotykmi a prevonia každý kúsok vášho tela. Môžete si tak vychutnať pôžitok masáže a užiť si príjemné vône v kombinácii s blahodárnym dotykom, ktorý vás psychicky i fyzicky uvoľní.
Pri aroma masáži sa používajú kvalitné esenciálne oleje v bio kvalite. Masérka vám pred každou masážou položí zopár otázok o vašom zdravotnom stave, fyzických obmedzeniach, či prípadných alergiách na jednotlivé prírodné zložky. Taktiež vám pomôže vybrať kombináciu esenciálnych olejov šitých len pre vás priamo na mieru.
Aroma masážou vieme relugovať vaše psychické rozpoloženie. Cieľom masáže je dosiahnuť, aby ste odchádzali nie len fyzicky uvoľnený, či uspokojený. Aromatherapy masáž má za hlavnú úlohu dosiahnuť pocit psychickej blaženosti. Našim cieľom je aby klient opúšťal naše štúdio s úsmevom na tvári.

Silice alebo inak nazývané éterické oleje sú intenzívne voňajúce prírodné látky. Majú silné terapeutické vlastnosti a sú hojne využívané v kozmetike, v aromaterapii.

Po Aromatherapy masáži si klient zrelaxuje v parnej saune s vôňou liečivých bylín. (30min.) a doplní tekutiny s výberovým organickým čajom plným potrebných antioxidantov.
V našom štúdiu vám ponúkame na výber tieto aroma programy:


Levanduľová tantra masáž

Olejová jemná masáž s pridaním levanduľovej éterickej esencie má antiseptické účinky a ukľudňuje nervovú sústavu, znižuje krvný tlak a pôsobí proti stresu.
Táto masáž je ideálna pre tých, ktorý potrebujú uniknúť od každodenného stresu a upokojiť svoju myseľ. V kombinácii s nežnými dotykmi tantrickej masérky je výborným relaxom počas pracovného týždňa.

Citrusová tantra masáž

Svieža a povzbudzujúca vôňa mixu citrusových plodov prevonia vaše i masérkyne telo. Pôsobí upokojujúco na nervovú sústavu a zároveň ju stimuluje. Vôňa citrusov je výborná napríklad pri bolestiach krku, či migréne.
Ak máte náročný pracovný deň a potrebujete na chvíľu vypnúť, táto masáž je vhodná práve pre vás. Citrusové oleje vás povzbudia a masážou naberiete novú energiu na zvyšok náročného dňa. Je vhodná aj ako ranná masáž.


Tantric-aroma gentleman

Zemitá a korenistá vôňa olejov je určená výhradne pre pánov. Tantrická masérka vám namieša zmes éterických olejov s prívlastkom mužského elementu. Intenzitu a kombináciu esencií vám masérka pomôže vybrať pred začatím tantrického rituálu. Počas masáže pocítite svoju mužnosť podporenú intenzívnymi vôňami pačuli, bergamot, céder, rozmarín, citrus.

*Aromatherapy masáž vykonáva masérka v sarongu. Počas masáže je klient iba prímateľom masáže a nedotýka sa masérky. Táto masáž neobsahuje masáž intímnych partií, no je možné si ju priplatiť.

Príplatkové masáže:

Masáž prostaty

príplatok k masážnemu programu 50 € 20min. (o tento čas sa masáž prelžuje)

Masáž prostaty je erotická masáž, ktorou masérka stimuluje mužskú prostatu cez análny otvor. Klientov, ktorí túto masáž budú absolvovať prvý krát chceme uistiť, že sa netreba ničoho obávať. Masérka vykonáva masáž veľmi nežne a pristupuje ku každému klientovi individuálne. Vaše pohodlie je prvoradé.

Táto masáž je určená pre mužov, ktorí chcú rozšíriť svoje sexuálne skúsenosti a zároveň spraviť niečo pre svoje zdravie. Masáž prostaty je odporúčanou prevenciou pred najčastejším rakovinovým ochorením u mužov. Pomáha obnoviť erektilné funkcie a budovať lepšie ovládanie erekcie.

Viac o tom ako masáž prostaty prebieha nájdete TU.

Masáž lingam

príplatok k masážnemu programu 50 € 20min. (o tento čas sa masáž prelžuje)

Lingam je sanskrtský názov pre mužské pohlavie, teda sa jedná o masáž mužského prirodzenia.  Masáž lingamu nemá za cieľ dosiahnuť vyvrcholenie. Cieľom tejto masáže je rozprúdiť a načerpať novú energiu. Vyvrcholenie, ejakulácia je výsledkom absolútneho uvoľnenia.

Pri tejto masáži klient zažije nové a nepoznané pocity. Pomôže vám odstrániť zo seba veľa blokov, ktoré si každý z nás zbiera počas sexuálneho života a to nám bráni v prirodzenom preživaní sexuálnej energie. Hlavným benefitom je celková harmonizácia pohlavných energetických centier a regenerácia pohlavných orgánov, trénovanie výdrže.

Viac o tom ako masáž lingamu  prebieha nájdete TU.

Masáž joni

príplatok k masážnemu programu 50 € 20min. (o tento čas sa masáž prelžuje)

Ak hovoríme pojme masáž joni, tak spomíname ženské pohlavie, teda sa jedná o masáž ženského prirodzenia, oblasti malých a veľkých pyskov.  Masáž joni nemá za hlavný cieľ dosiahnuť vyvrcholenie. Cieľom tejto masáže je rozprúdiť a načerpať novú energiu. Vyvrcholenie, orgazmus je výsledkom absolútneho uvoľnenia.

Pri tejto masáži klientka zažije nové a nepoznané pocity. Pomôže vám odstrániť zo seba veľa blokov, ktoré si každý z nás zbiera počas sexuálneho života a to nám bráni v prirodzenom prežívaní sexuálnej energie. Hlavným benefitom je celková harmonizácia pohlavných energetických centier a regenerácia pohlavných orgánov.

Viac o tom ako masáž joni prebieha nájdete TU.

Je naozaj jednoduché rezervovať si masáž

REZERVOVAŤ TERMÍN MASÁŽE