Pracovná ponuka

Royal Tantra Club Bratislava - Tantra Bratislava

KRÁĽOVSKÝ TANTRA RITUÁL

Hľadáte niečo špeciálne? Ak ste milovníkom luxusných masáži, program s názvom Kráľovský tantra rituál  vás privedie k maximálne spokojnosti. Ponúkame Vám luxusnú a nezabudnutelnú tantrickú masáž inšpirovanú ďalekým orientom. Kráľovský tantra rituál uspokojí aj tých najnáročnejších gurmánov masáži.

Zatvorte oči . Z diaľky k vám prichádzajú tóny ľúbeznej hudby. Omamné vône afrodiziakálnych olejov rozochvievajú vaše zmysly. Počujete jemné šuchotanie saténového odevu a tiché kroky, ktoré zastanú v malilinkej blízkosti od Vás. Cítite prísľub lákavého dobrodružstva. Jemné ruky sa dotýkajú zľahka vašej hrude a začínajú skúmať vašu pokožku, centimeter po centimetri. Náhly prúd vzrušenia spôsobí zimomriavky po celom vašom tele. Počuť len zrýchený dych a tlkot vášho srdca z nadchádzajúceho prísľubu rozkoše, nehy a zmyselných pohladení. Vitajte a buďte Kráľom v tantrickom chráme Bohyne Lásky, nechajte sa sprevádzať Vašou tantrickou sprievodkyňou mystériom Tantry!

Vychutnajte si to najlepšie z najlepšieho! Nechajte sa zhýčkať, nehou i zmyselnosťou ako Kráľ!

V cene masážneho programu je:

  • Rituál očisty tela
  • 2x masáž lingam
  • Body-to-Body olejová masáž
  • 0,75l Moët & Chandon
  • minerálna voda Evian
  • horúca belgická čokoláda značky Callebaut
  • misa čerstvého ovocia (jahody, hrozno, čučoriedky, maliny…)

Ako prebieha Kráľovský tantrický rituál?

Masáž začína úvodným rozhovorom s masérkou. Tu je priestor pre vyjadrenie svojich túžob a predstáv o masáži. Tento krátky rozhovor má za úlohu otvoriť sa pre tantrickú masáž, spoznať sa a uvoľniť prípadné napätie a nervozitu z neznámeho. Ako prvé masérka navedie klienta k správnemu dýchaniu počas masáže, ktoré je nevyhnutné k plynulému toku nahromadenej energie po celom tele počas vzrušenia.

Následne vás masérka odvedie do kúpeľňovej časti štúdia a rituálne obmyje vaše telo pomocou jemných uteráčikov máčaných v levanduľovom kúpeli. Nežne sa dotýka vášho tela a navodzuje vaše telo do vzrušujúceho stavu. Obzvlášť sa venuje intímnym partiám a masáži lingamu. V tejto časti môže dôjsť už k prvému vyvrcholeniu. Masáž je intenzívna a uvoľnenie býva žiadúce.

Z kúpeľnej časti štúdia sa s masérkou presuniete do masážnej miestnosti. Na začiatok hlavného rituálu je pozdrav Namasté v stoji. Potom si klient ľahne na brucho čelom k podložke. Na podložku si môžete ľahnúť ľubovoľne, dôležité je vaše absolútne pohodlie. Zavriete oči a ponoríte sa do sveta relaxácie. Následne masérka môže začať s masážou. K tantrickej masáži sa využíva niekoľko postupov. Každá masérka v tejto časti masáže využíva vlastný postup a nemusia byť postupy jednotlivých masérok rovnaké. Základom je rozprúdiť energetické vlny a dosiahnuť absolútne uvoľnenie tela i mysle.

Fáza hlavnej masáže počas rituálu má nasledovné kroky:

Nežné pohladenie cez sarong. EXIT masáž, ktorou sťahujeme napätie z tela. Zahrievanie a umývanie tela horúcimi uterákmi, následné sušenie a hladenie cez sarong. Rozmaznávanie tela pomocou tantrických rukavíc a pier pre zvýšenie citlivosti a dosiahnutie lepšieho vnímania dotykov. Predposledným krokom v tejto fáze rituálu je obľúbená olejová masáž.

Masérka vykonáva relaxačno-uvoľňujúcu olejovú masáž celého tela. Intenzita masáže je stredne silný tlak vyvíjaný na svalstvo. Teplý olej masérka nalieva na svoje telo, hlavne na oblasť pŕs a brucha a následne olej rozotiera za pomoci jej tela po tele klienta. V olejovej fáze masáže prúdi veľa energie medzi masérkou a klientom. Rozhorúčené telá sa celou plochou trú o seba a vzrušenie sa stupňuje. Klient má luxusný výhľad na olejom sa lesknúce krivky masérky.

Posledným krokom je opätovne sa dopracovať  k vyvrcholeniu energie v podobe masáže lingamu. Masérka plynule prejde z olejovej masáže tela k intímnym partiám a masážnym olejom sa venuje lingamu. Cieľom tejto masáže je rozprúdiť a načerpať novú energiu. Vyvrcholenie, ejakulácia je výsledkom absolútneho uvoľnenia.

Na záver masáže je potrebná relaxácia. Masérka vás nechá pár minút vstrebať príjemný zážitok a oddýchnuť si po vyvrcholení v masážnej miestnosti. Vaša myseľ sa potrebuje pozvoľne presunúť do reality.

*Kráľovskú tantrickú masáž vykonáva masérka pri pozdrave Namasté v sarongu. Počas masáže si masérka sarong odloží a je nahá. Pri olejovej masáži sa klient dotýka masérky, klient je prijímateľom aj poskytovateľom masáže.

Príplatkové masáže:

Masáž prostaty

príplatok k masážnemu programu je 50 € za 20 min. (o tento čas sa masáž predlžuje)

Masáž prostaty je erotická masáž, ktorou masérka stimuluje mužskú prostatu cez análny otvor. Klientov, ktorí túto masáž budú absolvovať prvý krát chceme uistiť, že sa netreba ničoho obávať. Masérka vykonáva masáž veľmi nežne a pristupuje ku každému klientovi individuálne. Vaše pohodlie je prvoradé.

Táto masáž je určená pre mužov, ktorí chcú rozšíriť svoje sexuálne skúsenosti a zároveň spraviť niečo pre svoje zdravie. Masáž prostaty je odporúčanou prevenciou pred najčastejším rakovinovým ochorením u mužov. Pomáha obnoviť erektilné funkcie a budovať lepšie ovládanie erekcie.

Viac o tom ako masáž prostaty prebieha nájdete TU.

Je naozaj jednoduché rezervovať si masáž

REZERVOVAŤ TERMÍN MASÁŽE