Pracovná ponuka

Royal Tantra Club Bratislava - Tantra Bratislava

KRÁĽOVSKÝ TANTRA RITUÁL

Hľadáte niečo špeciálne? Ak ste milovníkom luxusných masáži, program s názvom Kráľovský tantra rituál  vás privedie k maximálne spokojnosti. Ponúkame Vám luxusnú a nezabudnutelnú tantrickú masáž inšpirovanú ďalekým orientom. Kráľovský tantra rituál uspokojí aj tých najnáročnejších gurmánov masáži.

Zatvorte oči . Z diaľky k vám prichádzajú tóny ľúbeznej hudby. Omamné vône afrodiziakálnych olejov rozochvievajú vaše zmysly. Počujete jemné šuchotanie saténového odevu a tiché kroky, ktoré zastanú v malilinkej blízkosti od Vás. Cítite prísľub lákavého dobrodružstva. Jemné ruky sa dotýkajú zľahka vašej hrude a začínajú skúmať vašu pokožku, centimeter po centimetri. Náhly prúd vzrušenia spôsobí zimomriavky po celom vašom tele. Počuť len zrýchený dych a tlkot vášho srdca z nadchádzajúceho prísľubu rozkoše, nehy a zmyselných pohladení. Vitajte a buďte Kráľom v tantrickom chráme Bohyne Lásky, nechajte sa sprevádzať Vašou tantrickou sprievodkyňou mystériom Tantry!

Vychutnajte si to najlepšie z najlepšieho! Nechajte sa zhýčkať, nehou i zmyselnosťou ako Kráľ!

V cene masážneho programu je:

  • Rituál očisty tela
  • 2x masáž lingam
  • Body-to-Body olejová masáž
  • 0,75l sekt, alebo šampanské
  • minerálna voda Evian
  • misa čerstvého ovocia (jahody, hrozno, čučoriedky, maliny…)

Ako prebieha Kráľovský tantrický rituál?

Masáž začína úvodným rozhovorom s masérkou. Tu je priestor pre vyjadrenie svojich túžob a predstáv o masáži. Tento krátky rozhovor má za úlohu otvoriť sa pre tantrickú masáž, spoznať sa a uvoľniť prípadné napätie a nervozitu z neznámeho. Ako prvé masérka navedie klienta k správnemu dýchaniu počas masáže, ktoré je nevyhnutné k plynulému toku nahromadenej energie po celom tele počas vzrušenia.

Následne vás masérka odvedie do kúpeľňovej časti štúdia a rituálne obmyje vaše telo pomocou jemných uteráčikov máčaných v levanduľovom kúpeli. Nežne sa dotýka vášho tela a navodzuje vaše telo do vzrušujúceho stavu. Obzvlášť sa venuje intímnym partiám a masáži lingamu. V tejto časti môže dôjsť už k prvému vyvrcholeniu. Masáž je intenzívna a uvoľnenie býva žiadúce.

Z kúpeľnej časti štúdia sa s masérkou presuniete do masážnej miestnosti. Na začiatok hlavného rituálu je pozdrav Namasté v stoji. Potom si klient ľahne na brucho čelom k podložke. Na podložku si môžete ľahnúť ľubovoľne, dôležité je vaše absolútne pohodlie. Zavriete oči a ponoríte sa do sveta relaxácie. Následne masérka môže začať s masážou. K tantrickej masáži sa využíva niekoľko postupov. Každá masérka v tejto časti masáže využíva vlastný postup a nemusia byť postupy jednotlivých masérok rovnaké. Základom je rozprúdiť energetické vlny a dosiahnuť absolútne uvoľnenie tela i mysle.

Fáza hlavnej masáže počas rituálu má nasledovné kroky:

Nežné pohladenie cez sarong. EXIT masáž, ktorou sťahujeme napätie z tela. Zahrievanie a umývanie tela horúcimi uterákmi, následné sušenie a hladenie cez sarong. Rozmaznávanie tela pomocou tantrických rukavíc a pier pre zvýšenie citlivosti a dosiahnutie lepšieho vnímania dotykov. Predposledným krokom v tejto fáze rituálu je obľúbená olejová masáž.

Masérka vykonáva relaxačno-uvoľňujúcu olejovú masáž celého tela. Intenzita masáže je stredne silný tlak vyvíjaný na svalstvo. Teplý olej masérka nalieva na svoje telo, hlavne na oblasť pŕs a brucha a následne olej rozotiera za pomoci jej tela po tele klienta. V olejovej fáze masáže prúdi veľa energie medzi masérkou a klientom. Rozhorúčené telá sa celou plochou trú o seba a vzrušenie sa stupňuje. Klient má luxusný výhľad na olejom sa lesknúce krivky masérky.

Posledným krokom je opätovne sa dopracovať  k vyvrcholeniu energie v podobe masáže lingamu. Masérka plynule prejde z olejovej masáže tela k intímnym partiám a masážnym olejom sa venuje lingamu. Cieľom tejto masáže je rozprúdiť a načerpať novú energiu. Vyvrcholenie, ejakulácia je výsledkom absolútneho uvoľnenia.

Na záver masáže je potrebná relaxácia. Masérka vás nechá pár minút vstrebať príjemný zážitok a oddýchnuť si po vyvrcholení v masážnej miestnosti. Vaša myseľ sa potrebuje pozvoľne presunúť do reality.

*Kráľovskú tantrickú masáž vykonáva masérka pri pozdrave Namasté v sarongu. Počas masáže si masérka sarong odloží a je nahá. Pri olejovej masáži sa klient dotýka masérky, klient je prijímateľom aj poskytovateľom masáže.

Je naozaj jednoduché rezervovať si masáž

REZERVOVAŤ TERMÍN MASÁŽE