Pracovná ponuka

Royal Tantra Club Bratislava - Tantra Bratislava

Zo sveta tantry

tantra ve mneste

Knižný TIP na darček pre partnera…

Radi obdarovávate knihou? Máme pre Vás tip na výboru knihu s tematikou tantry.

 

tantra ve mnesteTáto kniha je pre každého, kdo by do sovího života rád priniesol viac sexuálnej a spirituálnej extázy. Ukáže vám, ako praktikovat posvätný sex kdekoľvek a kedykoľvek – v ášrame i vo vlastnej spálni. Je to prvá kniha o tantre, která sa zaoberá aj homosexuálnou, transgenderovou a BDSM komunitu. Nezáleží na tom, či máte stáleho partnera už niekoľko rokov, alebo akého ste pohlavia, či aká je vaša sexuálna preferencia. S touto knihou sa naučíte, ako praktizovať vedomý  a radostný sex. Tantru môžete obdivovať krok po kroku a tak navšetevovať svoj súkromný kurz, alebo rovno sa pustiť do prakti
zovania a vyskúšať niektoré zo stoviek cvičení a techník, ktoré v tejto knihe nájdete.

 

Otvorte sa tantrickému svetu rozkoše a radosti a objavujte nové dimenzie sexu a uspokojenia.

Pokiaľ si myslíte, že sexuálne a spirituálne vzrušenie nie je možné v dnešnom hektickom svete možné dosiahnuť, tak Tantra v meste je kniha práve pre vás. Autorka v nej radikálne pretvára starodávne umenie tantry a jednoducho zrozumiteľnou formou ho prináša všetkým, ktorí chcú posunúť hranice svojej sexuality a chcú objavovať tajomstvo kozmického orgazmu. V knihe objavuje viac ako sto jednoduchých techník pre jednotlivcov a tiež pre páry. Odhaľuje svet extáze, ktorý čaká na každého. Naučte sa erotickou masážou a dychovými cvičeniami dosiahnúť energetický orgazmus, objavte liečivú moc sexu a tantrického BDSM. Be ohľadu na vlastné sexuálne preferencie môžete rozšíriť svoje predstavy o rozkoši a otvoriť sa tak novým úrovňam intimity a sexuálneho naplnenia.

 

Autorka  

Barbara Carrellas je certifikovanou sexuologickou, mezinárodne uznávanou sexuálnou pedagogičkou a spoluzakladateľkou Erotického prebudenia, priekopníckej série seminárov na fyzické, duchovné a léčivé účinky sexu. Je známá svojou technikou „dech a energie orgasmu„, pomocou ktorej je možné dosiahnuť orgazmus pomocou vlastného dychu a fantázie.  Barbara Carrellas žila päť rokok v Austrálii, v súčastnosti žije so svojou životnou partnerkou v NYC.

Tantra ve městě, Barbara Carrellas. Z anglického originálu Urban Tantra přeložila Kristýna Kučerová. 362 stran, cena 349 Kč, vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Je naozaj jednoduché rezervovať si masáž

REZERVOVAŤ TERMÍN MASÁŽE