Pracovná ponuka

Royal Tantra Club Bratislava - Tantra Bratislava

ŠTVORRUČNÁ TANTRA MASÁŽ

Štvorručnú synchrónnu masáž vykonávajú dve tantrické masérky súčasne. Pri nej sa aplikujú aromatické oleje a masážne ťahy sú vedené synchrónne, oboma masérkami v rovnakom rytme.

Už aj tak príjemná starostlivosť o telo, akou masáž nepochybne je, vďaka synchrónnym ťahom vykonávaných rovnakým spôsobom v harmonickom súlade, zvyšuje intenzitu pôžitku na dvojnásobok.

Túto masáž ponúka len málo salónov, pretože je náročné, aby sa masérky dokázali zohrať a masírovať rovnakým spôsobom v harmonickom súlade. U nás sa to podarilo a synchrónna štvorručná masáž sa tým stáva dvojnásobným pôžitkom.

Štvorručná masáž vychádza zo spojenia prvkov tantrického rituálu pre mužov alebo tantrického rituálu pre ženy a aromatherapy masáže.

Ako prebieha štvorručná tantra masáž?

Masáž začína úvodným rozhovorom s masérkou. Tu je priestor pre vyjadrenie svojich túžob a predstáv o masáži. Tento krátky rozhovor má za úlohu otvoriť sa pre tantrickú masáž. Na začiatku masérka navedie klienta k správnemu dýchaniu počas masáže, ktoré je nevyhnutné k plynulému toku nahromadenej energie po celom tele počas vzrušenia.

Začíname tantrickým rituálom a pozdravom namasté v stoji. Potom si klient ľahne na podložku na čelom k zemi a masérka začne s masážou. K tantrickej masáži sa využíva niekoľko postupov. Každá masérka v tejto časti masáže využíva vlastný postup a nemusia byť postupy jednotlivých masérok rovnaké. Základom je rozprúdiť energetické vlny, uvoľniť olejovou masážou a dopracovať sa k vyvrcholeniu energie v podobe masáže joni a masáže lingamu.

Na záver masáže je potrebná relaxácia. Masérka vás nechá pár minút vstrebať príjemný zážitok a oddýchnuť si po vyvrcholení v masérskej miestnosti. Vaša myseľ sa potrebuje pozvoľne presunúť do reality.

Je naozaj jednoduché rezervovať si masáž

REZERVOVAŤ TERMÍN MASÁŽE