Pracovná ponuka

Royal Tantra Club Bratislava - Tantra Bratislava

MASÁŽ PROSTATY

Masáž prostaty je erotická masáž, ktorou masérka stimuluje mužskú prostatu cez análny otvor. Klientov, ktorí túto masáž budú absolvovať prvý krát chceme uistiť, že sa netreba ničoho obávať. Masérka vykonáva masáž veľmi nežne a pristupuje ku každému klientovi individuálne. Vaše pohodlie je prvoradé.

Táto masáž je určená pre mužov, ktorí chcú rozšíriť svoje sexuálne skúsenosti a zároveň spraviť niečo pre svoje zdravie. Masáž prostaty je odporúčanou prevenciou pred najčastejším rakovinovým ochorením u mužov. Pomáha obnoviť erektilné funkcie a budovať lepšie ovládanie erekcie.

*Túto masáž vykonáva masérka v sarongu. Počas masáže je klient iba prímateľom masáže a nedotýka sa masérky.

Ako prebieha masáž prostaty?

Na úvod masérka vykonáva uvoľňujúcu masáž bedrových a zadných svalov, postupuje ku stehnám a intenzívnejšie sa venuje oblasti vnútorných stehien. V moment, keď masérka cíti vaše uvoľnenie v oblasti zadku, plynule prejde k masáži v okolí análneho otvoru. Krúživým pohybom vsúva ukazovák  na začiatok otvoru a uvoľňuje stiahnuté zvieracie svaly. Pre absolútny pocit komfortu používa masérka pri masáži prostaty špeciálne lubrikačné gély určené k análnemu použitiu. Vaše vzrušenie sa vďaka tomu prehĺbi a odstránia sa nežiadúce pocity.

Po zasunutí ukazováka  do oblasti, kde sa nachádza mužská prostata, masérka zintenzívni tlak a tak dráždi nie len prostatu, ale aj všetky nervové zakončenia, ktoré sa nachádzajú okolo nej. Dosiahnutie orgazmu pri tejto technike je individuálne a záleží od stupňa uvoľnenia. Pravidelnými masážami sa pocit zintenzívňuje a prostata sa viac prekrvuje a teda lepšie reaguje na stimuláciu.

Orgazmus dosiahnutý pri masáži prostaty sa svojou intenzitou prirovnáva k ženskému orgazmu a aj preto sa prostate ľudovo hovorí „mužský bod G“. Energia ktorá prejde vašim telom je veľmi intenzívna a pomocou správneho dýchania vás masérka navedie ako túto energiu zvládnuť a čo najlepšie si ju vychutnať.

Pre mnohých mužov je táto masáž nezabudnuteľným zážitkom.

Masáž prostaty je len skôr doplnkovou masážou a odporúčame ju kombinovať inými programami, ako napríklad: Tantrický rituál pre mužov, Vzájomná tantra, Štvroručná masáž, NURU masáž, Aromatherapy masáž, Partnerská masáž.

Je naozaj jednoduché rezervovať si masáž

REZERVOVAŤ TERMÍN MASÁŽE